צור קשר

ערכות אבל לעסקים – ארגונים, גדולים כקטנים, המשכילים להבין שהעובדים הם המשאב החשוב ביותר בארגון, הם המכונה שמייצרת, לעיתים גם חומר הגלם וגם המוח שאחרי, וחשוב לשמור עליהם עד כמה שניתן בכדי להבטיח את הכשרות והמסוגלות שלהם לבצע את תפקידם נאמנה, הבינו, לאחרונה, כי הקשר עם העובד חייב להיות הוליסטי, חייב להכיל בתוכו, נוסף לקשר המקצועי בשעות העבודה, גם קשר עם חייו הפרטיים שמחוץ לעבודה. לקחת חלק במחזור חייו של העובד, החל מפתרון בעיות אישיות, השתתפות בשמחות וכלה באובדן ובאבל. 

'דרך אחרת', על כל מגוון שירותיה, יכולה להיות היד המושטת בשם הארגון לעובד בשעות הקשות ומהווה ערוץ נוסף של המעסיק הדואג לעובדיו. 'דרך אחרת' מתמחה בליווי העובד ומשפחתו בכל שלבי האבל השונים, וביניהם נמצא את ערכת האבל.

ערכה הנשלחת לבית האבלים בימים הראשונים של השבעה המסייעת לעובד ומשפחתו באירוח המנחמים הפוקדים את ביתו. הערכה יכולה להכיל מגוון שלם של פריטים כגון, כלים חד פעמיים, שתייה קרה, שתייה חמה, עוגות, עוגיות, פיצוחים ועוד.

ערכות אבל לפרטיים – כחלק מניהול השבעה שאנו מארגנים למשפחה האבלה, אנו מספקים את מגוון המוצרים המסייעים לאירוח המנחמים הרבים הפוקדים את בית האבלים.