שקופית קודמת
שקופית הבאה

צור קשר

ערכות אבל לעסקים – ארגונים, גדולים כקטנים, המשכילים להבין שהעובדים הם המשאב החשוב ביותר בארגון, הם המכונה שמייצרת, לעיתים גם חומר הגלם וגם המוח שאחרי, וחשוב לשמור עליהם עד כמה שניתן בכדי להבטיח את הכשרות והמסוגלות שלהם לבצע את תפקידם נאמנה, הבינו, לאחרונה, כי הקשר עם העובד חייב להיות הוליסטי, חייב להכיל בתוכו, נוסף לקשר המקצועי בשעות העבודה, גם קשר עם חייו הפרטיים שמחוץ לעבודה. לקחת חלק במחזור חייו של העובד, החל מפתרון בעיות אישיות, השתתפות בשמחות וכלה באובדן ובאבל. 

'דרך אחרת', על כל מגוון שירותיה, יכולה להיות היד המושטת בשם הארגון לעובד בשעות הקשות ומהווה ערוץ נוסף של המעסיק הדואג לעובדיו. 'דרך אחרת' מתמחה בליווי העובד ומשפחתו בכל שלבי האבל השונים, וביניהם נמצא את ערכת האבל.

ערכה הנשלחת לבית האבלים בימים הראשונים של השבעה המסייעת לעובד ומשפחתו באירוח המנחמים הפוקדים את ביתו. הערכה יכולה להכיל מגוון שלם של פריטים כגון, כלים חד פעמיים, שתייה קרה, שתייה חמה, עוגות, עוגיות, פיצוחים ועוד.

ערכות אבל לפרטיים – כחלק מניהול השבעה שאנו מארגנים למשפחה האבלה, אנו מספקים את מגוון המוצרים המסייעים לאירוח המנחמים הרבים הפוקדים את בית האבלים.

מידע נוסף

  • המוצרים בערכה יכולים להשתנות בהתאם לתקופה ולזמינות ובתנאי שיהיו באותו שווי כספי.
  • כל המוצרים בערכה הינם כשרים.
  • משלוח הערכות הינו עד בית הלקוח.
  • ההזמנות שיתקבלו עד השעה 12:00 תסופקנה עד 2 ימי עסקים (ימי עסקים לא כוללים שישי, שבת, ערבי חגים וחגים)
  • הזמנות שיתקבלו אחרי השעה 12:00 תחשבנה ליום העסקים הבא.
  • משלוחים ליעדים חריגים (יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, כפרים מהמגזר, ישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עוטף עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח) יסופקו עד 3 ימי עסקים

סוגי ערכות אבל