בעת תקופת השבעה לאחר ההלוויה, לעיתים אנו נתקלים בבעיית מקום לקבלת קהל המנחמים המגיע לנחם את המשפחה האבלה. הן כאשר בית הנפטר קטן מלהכיל את כמות המבקרים או כאשר המשפחה אינה רוצה לקבל מנחמים בבית בו הם ישנים או כאשר הנפטר הלך לעולמו כאשר בערוב ימיו שהה בדיור מוגן כלשהוא.

הפתרון שנוכל לייעץ למשפחה היא אוהל למהלך ימי השבעה. קיים מגוון רחב של אוהלים עם מגוון גדול של ציוד הנלווה לו, קיימים חברות שונות שמהם ניתן להשכיר עם מגוון רחב של מחירים והרבה לוגיסטיקה בצידה, אך הדרך הטובה ביותר היא לפנות ישירות ל'דרך אחרת' ובעזרת תיאום ציפיות וצרכים מול המשפחה 'דרך אחרת' תבחר לכם את האוהל המתאים, הציוד הנלווה שתזדקקו לו לקבלת המנחמים במהלך ימי השבעה החל משולחנות וכסאות, מיחם, כיבוד, חמום/קירור, אוהל קיץ/חורף, מערכת הגברה לכאלה שמקיימים את התפילות במהלך השבעה, קייטרינג יומי למשפחה, קייטרינג לארוחת המצווה ועוד כהנה ואחרים.

'דרך אחרת' תספק את הציוד המתאים, תדאג שיגיעו אליכם להרכבה ופירוק ואספקת הציוד והמזון אם נדרש מידי יום ולסעודת המצווה בתום השבעה.

היתרון של ייעוץ לפני בחירת האוהל

בחיי היומיום אנו מתעסקים בד"כ עם מוצרים ושירותים שלרוב יש לנו מידע עליהם ולרוב אנו מרגישים נוח לבחור ביניהם בצורה רצינית תוך צרכנות נכונה. אך מה קורה כשאנו צריכים למרבה הצער לבחור אוהל אבלים על מנת שנוכל לארח זמנית את אלו שמגיעים לנחם בעת השבעה את אלו שיושבים שבעה.

נראה כי במקרה לא קל זה ירגיש כל אבל כיצד ייעוץ מקצועי הוא משהו שיכול להקל עליו מאוד. אחרי הכול, בתקופה כל כך קשה אין ספק שכל אבל באמת ירצה לזהות את החברות ואת מספקי השירותים שיכולים להקל עליו, ולכן ייעוץ מקצועי שיסופק בצורה רצינית ומכל הלב, יספק מאוד כל מי שצריך לנהל את השבעה.

שיווק מקצועי יקל על כל אבל

בשוק הישראלי אנו בהחלט מזהים את אלו שיודעים לשווק כל מוצר או שירות בצורה מקצועית אל מול לא מעט מתחרים שלהם. גם לגבי אוהל אבלים הרי ששיווק מקצועי הוא דבר חשוב מאוד, והוא יכול לבוא לידי ביטוי בכך שמעבר לגישה אישית סבלנית ונעימה לכל לקוח, מדובר גם על הגינות ואמינות בכל רגע.

אם יש דבר אחד שאף אדם שאיבד זה עתה אדם יקר שנפטר לא רוצה לחוות, זה חוסר אמינות בכל הקשור לשיווק של מוצר או שירות. לכן שיווק של אוהל אבלים הוא כזה שחייב בראש ובראשונה להעניק לכל לקוח אבל שקט נפשי בזכות כך שכל הבטחה של המשווק תהיה כזו שאותה הוא ימלא בצורה מוחלטת וללא כל הטעיה.

קבלת מידע מדויק תביא להזמנת אוהל מתאים

בכל הקשור לקשר שצריך ליצור עם הלקוח, מבין משווק מקצועי כיצד הוא צריך לספק את כל הנתונים בצורה מדויקת לכל מי שפונה אליו לגבי אוהל אבלים. מדובר על רצון אמיתי לספק בצורה ברורה כל מידע שקשור לאוהל בין אם מדובר לגודלו, לייחוד מסוים שהוא מציג, או לתוספות מסוימות שניתן לקבל איתו.

עבור מי שצריך אוהל כזה, הרי שהוא מצליח להבין בצורה מהירה מאוד את ההבדלים בין אוהל לאוהל ואת היכולת שלו לבחור בצורה כמה שיותר טובה את האוהל שאכן יתאים לשבוע הקשה של השבעה. קבלת היכולת לבחור נכון אוהל מצוין מכל הבחינות היא כזו שנראה כי אף אדם אבל לא יקל ראש לגביה.